Realizowany program

  • "YEAR BOOKI" dla klas trzecich
  • miejsce na niechciane śniadanie (skrzynka na kanapki rodzaj wymiany uczniowskiej)
  • Wprowadzenie naszej szkoły do Erasmus+
  • Zrobienie bazy tematów, które nas interesują i omówienie ich na godzinach wychowawczych
  • wewnątrzszkolne turnieje sportowe
  • tematyczne dni sportowe
  • Festiwal Muzyczny Crescendo

Kalendarz prac:

  • Luty:
      • Wniosek o remont do Biura Edukacji
      • Wybory uzypełniające SU - zebranie
      • Walentynki
      • Pierwsze spotkanie ws. Debat oraz wybranie zespołu koordynującego
      • Spotkanie z absolwentami dla maturzystów
  • Marzec:
      • Warsztaty na wybrany przez uczniów temat w ankiecie (link do ankiety na dole, wyniki prześlę w piątek)
      • Zbiórka na rzecz fundacji (wybrana na zebraniu)
      • Zebranie SU
      • Spotkanie z znaną osobowością (dziennikarz lub aktor)
      • Spotkanie z przedstawicielami wybranych zawodów (prośba do rodziców)
  • Kwiecień:
      • Dzień Otwarty
      • Festiwal Muzyczny Crescendo
      • Zebranie SU
      • Warsztaty na wybrany temat przez uczniów (drugi w kolejności z ankiety)
  • Maj:
      • Wybory Zarządu
      • Szkolny konkurs Omnibus
      • Spotkanie ze znaną osobą
  • Czerwiec:
      • Warsztaty na wybrany temat
      • Wieczór filmowy
      • Dzień Sportu i Zdrowia
      • Zebranie SU - podsumowanie pracy

Zarząd Samorządu Uczniowskiego

Przewodnicząca: Aleksandra Rzucidło

organizacja pracy i reprezentacja SUaleksandra.rzucidlo@mickiewicz.waw-24.pl

Wiceprzewodniczący: -

relacje zewnętrzne, finanse, koordynacja pracy Komisji-

Skarbnik: Katarzyna Szutko

Sekretarz: Maja Łukawska

info@mickiewicz.waw-24.pl

Rzecznik Praw Ucznia: Daniel Rembelski

przewodniczący Komisji ds. Ucznia

Opiekun: prof. Marta Gordon

Rada Samorządu Uczniowskiego

1A: Stanisław Rupala, Bartosz Żaboklicki, Weronika Kwiatek

1B: Teofil Łoś - Leźnicki, Juliusz Urbański, Maja Łukawska

1E: Zuzanna Pałka, Jeremiasz Wnorowski, Michał Wakuła

1H: Lena Małecka, Zofia Rybińska, Maksymilian Praga

1I: Antonina Górska, Jezry Wieczorek, Paweł Ratański, Wiktor Leszczyński

1L: Hubert Księżopolski, Paweł Jaskułowski, Ewa Wykrętowicz

1M: Piotr Tomański, Adam Narkiewicz - Jodko, Joanna Gaca

1P: Wiktor Podrucki, Aleksandra Polakowska, Estera Sokołowska

1T: Michał Krogulec, Zofia Bogusz, Marta Głuchwoska

1W: Zofia Jarzyńska, Maja Krzyworzeka, Amelia Ryń

2A: Angelika Czerwińska, Emilia Walerczak, Cezary Dropia, Monika Prusinowska

2B: Aleksander Jurkiewicz, Michał Mroziewicz, Aleksander Kuk

2C: Katarzyna Skrzypczak, Kuba Makowski, Wiktoria Kania

2E: Kuba Anyszkiewicz, Maciej Lis, Paulina Siuda

2H: Maria Miłobędzka, Łukasz Kordelasiński, Jan Kotuła, Izabella Wawer

3A: Maria Marek, Cezary Bereda, Aleksy Stefaniak

3B: Aleksandra Rzucidło, Lena Tytman, Zofia Nocuń

3C: Maciej Skowroński, Konrad Wysokiński, Szymon Wysocki, Cezary Zakrzewski

3E: Wiktoria Wojnarowska, Wiktoria Matuszczak, Julia Szymańska

3H: Katarzyna Szutko, Dominika Kędziora, Patrycja Przybyło